Оглас од претпријатие Објавени: фев. 19 2024 03:51

Mavrovo opremena vselliva vila so ograden dvor od 460m2

ЕУР

Објавени: фев. 19 03:51
Прегледи: 611
Mavrovo se prodava opremena vila so korisna povrshina od 154m2, na tri nivoa.Prizemje letna kujna so terasa, Na prvi kat dnevna so kujna i trpezarija so terasa , Na vtori kat dve spalni sobi so toalet banja. Vilata e ogradena so nova betonska ograda so dvor od 460m2. ima parking i garaza, a pod garazata ima vizba podrum drvarnica , so ubav pogled na ezero, Denes ja kupuvash i Vednash e vselliva i funkcionalna. Greenje na drva i na struja. EDNO POTSETUVANJE - VO NACIONALEN PARK MAVROVO CENITE NA APARTMANITE SE VO NAGORNA LINIJA, SAMI PROCENETE SHTO DOBIVATE ZA VASHITE PARI PRI KUPUVANJETO NA OVAA SREDENA VILA SO GOLEM PLAC - ITN. A ZA ISTITE PARI KE MOZE DA KUPITE SAMO EDEN APARTMAN OD 75 - 80m2.
EXTRA CENA= 99.000 evra INFO. 070 472 002
Опис на линк

NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
Посети ја страната на нашата продавница

MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 Прикажи на мапата

070472002

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 070472002

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации