Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Куќа | Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje достапни на Pazar3

Куќа | Пазар3 е водечка онлајн платформа за огласување во Македонија за продажба на куќи и недвижности. Нашиот сајт обезбедува богат избор на куќи во секое градско и селско подрачје во Македонија, што го прави идеален избор за оние кои бараат свој нов дом или инвестиција во недвижности. Со нашите напредни функции за пребарување и филтрирање со клучни зборови како: se prodava kuka, se prodava kuka vo skopje, продавам стара куќа, se prodava kuka vo prilep корисниците можат лесно да ги пронајдат куќите кои одговараат на нивните потреби и буџет.
Пазар3.mk не е само платформа за купување и продавање на куќи, туку и за изнајмување, објавување на огласи и директна комуникација со продавачите. Со нашата услуга, сите процеси се олеснети и овозможени, што го прави искуството на купување и продавање на недвижности удобно и ефикасно.

14 апр. 08:27
Linku:
Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka vo Veles

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
15 апр. 12:04
Linku:
Куќи/Вили  ·  Охрид

Luksuzna Kuka So Pogled Na Ezeroto I Ohrid

385 000 ЕУР

Број на соби: 5

Вчера 16:13 Куќи/Вили  ·  Делчево

Куќа 61м2

15 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:44 Куќи/Вили  ·  Велес

Se prodava

Број на соби: 5
Вчера 13:13
Linku:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Imot na bulevar Slovenacka

Број на соби: 7
23 апр. 23:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
23 апр. 23:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
23 апр. 22:16
Linku:
Куќи/Вили  ·  Кочани

Se prodava kuka kaj bolnicata

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 апр. 21:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 184m²

195 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 апр. 20:17 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kukja vo Trubarevo

Број на соби: 4
23 апр. 19:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo Butel 2

Број на соби: 6
23 апр. 17:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kuka vo selo Mralino

23 апр. 15:46 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet shtepi 120m² -

35 000 МКД

Број на соби: 3,5
Површина: 120
23 апр. 13:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 апр. 12:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava kukja NASELBA LISICE NA ULICA BLAGOJA MUCETO 31A

160 000 ЕУР

Број на соби: 10
23 апр. 11:07 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja na rilski kongres 83 Crniche

630 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 апр. 11:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka vo Blok 70 vo Tetovo

199 999 ЕУР

Број на соби: 4
23 апр. 11:02
Linku:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа нова,погодна за две семејства.

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 апр. 10:35
Linku:
Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENO NAD KLANICA!!

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
23 апр. 08:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Број на соби: 5
Површина: 100
23 апр. 05:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 апр. 22:21 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kukja vo naselba Goce Delcev

Број на соби: > 10
22 апр. 18:24 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 120
22 апр. 15:43 Куќи/Вили  ·  Охрид

Комплет намесетана куќа за живеење

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 апр. 15:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
22 апр. 13:57 Куќи/Вили  ·  Тетово

Se prodava kuka vo Tetovo na Potok 560m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 5

Продажба на куќи на Пазар3


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи. Дали куќата е со отворен паркинг или затворен parking, дали има клима, каков вид на klima уред, дали има sopstveno parno, дали таа куќа е опремена со кујнски елементи, дали има простории за канцеларии, магацини, дали просторот е реновиран и тн.
На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, kuka vo suto orizari и друго.
Со најголемата понуда на недвижности во Македонија, нашиот сајт е најдоброто место за почеток на Вашите барања. Внимавајќи на Вашите потреби, Ви овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како продавам куќа, Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje, потоа може да пребарате и како "namestena kukja vo skopje, куќи во скопје, se продава куќа и тн.
При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.
Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.
Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, kat od kuka и многу други огласи за куќи и вили.


Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?
Или сте агенција за недвижности која продава kuki, kancelarii, magacini vo Makedonija?
Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa и гарантираме резултат.
Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.
Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации