Оглас од претпријатие Објавени: фев. 29 2024 04:11

Namestena kuka vo Dame Gruev 360m2 so cel plac 414m2

ЕУР

Објавени: фев. 29 04:11
Прегледи: 40
Се продава наместена куќа во Даме Груев 360м2 со приземје ,два спрата и галерија,со плац од 414м2.Има гаража и уште две паркинг места.Комплет наместена,со соларен систем за топла вода,три тераси.Влезна врата и капија на далечинско,греење со клими.Приземјето е со посебен влез и има дневна,терпезарија,купатило.Двата спрата и галеријата се со посебен влез и имаат дневна,терпезарија со кујна,две спални соби и купатило.Комплетно е реновирана со фасада,термо и звучна изолација.Поседува чист имотен лист.
Шифра 6676
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации