Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2024 01:20

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОР ВО ЗЕЛЕНИКОВО

ЕУР

Објавени: мај 20 01:20
Прегледи: 724
СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 72М2 , ПОДРУМСКИ ДЕЛ ОД 30М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД 3480М2 ВО ОПШТИНА ЗЕЛЕНИКОВО.КУЌАТА ИМА 3 СПАЛНИ СОБИ ,ДНЕВНА СО КУЈНА,БАЊА И ГОСТИНСКО ВЦ СО СТРУЈА ,ВОДА И СЕПТИЧКА ЈАМА .ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2183
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации