Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 08 2023 11:58

Stan vo Centar vo blizina na GTC 60m2

Објавени: ноем. 08 11:58
Прегледи: 39
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ,СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД 57М2 +3М2 ТЕРАСА.СТАНОТ ИМА ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА СО ПРИРОДНА ВЕНТИЛАЦИЈА И ТЕРАСА,КАТНОСТ- 5/5 КАТА ,БЕЗ ЛИФТ,ГРЕЕЊЕ -ЦЕНТРАЛНО,ЛАДЕЊЕ СО КЛИМА.СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН.

ШИФРА.2162
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации