Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 апр. 12:18 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Cistenje dvorovi sut podrumi

03 апр. 11:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Niva vo Zelenikovo

5 ЕУР

25 мар. 00:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Imot so kukja vo vilska naselba Jane Sandanski

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 мар. 11:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Gradezen plac 9300m2 so kuka 240m2 Oresani

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 мар. 20:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 јан. 15:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Polo fox

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 09:09 Автомобили  ·  Peugeot  ·  607  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Pezo 607 2.2 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 ноем. 08:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Plac od 1200m2 vo s.Oresani

25 000 ЕУР

27 окт. 13:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Audi A6 3.0 Quattro 300ks

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
17 окт. 06:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Se prodava plac so postoecka kuka podrum I dvorna povrsina

35 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
02 окт. 20:19 Викендици  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Prodavam

42 000 ЕУР

29 септ. 05:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Buba 2.0 Ben plin dizna

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 19:54 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Masina za lupenje kompiri

1 200 ЕУР

20 септ. 17:34 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Mikser za testo

900 ЕУР

20 септ. 17:19 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Masina za secenje salama

350 ЕУР

20 септ. 17:10 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Cerada za sleper

350 ЕУР

20 септ. 16:41 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Masina za meso melenje i kuter

4 200 ЕУР

19 септ. 11:57 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Italjet  ·  Dragon  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Italjet Dragon Hamachi

900 ЕУР

12 септ. 11:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Plac vo Zelenikovo

25 ЕУР

05 септ. 18:48 Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Mikser za testo

1 200 ЕУР

05 септ. 18:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Masina za lupenje kompiri

250 ЕУР

31 авг. 18:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ОРЕШАНИ

51 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Онлајн
30 авг. 06:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Kuka so plac vo Oresani

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
26 авг. 19:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Продавам Opel Astra GTC 1.4 во одлична состојба

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 15:55 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Potreba od neguvatelki

03 јун. 18:39 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Scottish fold decko

600 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации