Македонски | Shqip | English |
07 дек. 19:03 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes-Benz C 200 CDI -11

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
06 дек. 22:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
03 дек. 02:21 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Opel Vectra C

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 12:19 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Opel Astra

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
02 ноем. 20:49 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Honda Civic 1.4 i 75 HP

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 20:20 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Audi A4 1.6 benzin

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
22 јул. 12:11 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Audi A4 1.6 benzin

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 21:58 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Citroen Xsara

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
04 мај 17:27 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Mercedes Benz A 170 cdi -02

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 22:59 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Kuka vo Zelenikovo

22 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток