Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 280m2 vo Gjorce Petrov

70 000 ЕУР

Се продава од: Ленче 04 фев. 08:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава куќа 280м2 дворно место 400м2 на добра локација.
Ленче
071264613
Leaflet
Кон почеток