Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 06:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Денес 05:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gjorce Petrov KUKA NA GLAVNA ULICA

140 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 08:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
26 фев. 20:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam kukja vo Stopanski dvor

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
26 фев. 20:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа 80м2,К.Јабука

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
24 фев. 18:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа 90м2,с.Орман

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
20 фев. 15:06 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo Gorce Petrov

130 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 7
13 фев. 17:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka od 211m2 na tri kata

Број на соби: > 10
12 фев. 14:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково!

83 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
11 фев. 08:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Renovirana kukja Gjorce Petrov posledna 5ka

54 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 фев. 19:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plac so dve kuki

Број на соби: 5
27 јан. 09:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka so tri posebni stana

143 000 МКД

Број на соби: 3
26 јан. 11:15 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 09:00 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Куќа со три посебни стана

143 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 08:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Куќа со три посебни стана

143 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 јан. 11:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
17 јан. 20:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava kukja vo Volkovo

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
15 јан. 04:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava kukja vo Volkovo

88 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
14 јан. 20:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava nova kukja vo Volkovo

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
12 јан. 12:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

KUKJA VO ZAVRSNA FAZA NA GRADBA-KISELA JABUKA

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
12 јан. 10:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kukja i plac vo Gjorče Petrov

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 12:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vo Gjorce se prodava plac 900 m2 so 2 kukji

Број на соби: 4
08 јан. 18:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kukja vo Stopanski dvor-Vele pole

58 000 ЕУР

Број на соби: 8
08 јан. 12:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo Stopanski dvor 40m2

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации