Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ

77 500 ЕУР

99 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 14:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА ЗА СТУДЕНТИ  - 70м² 0 МКД
 ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ - 89м² 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ СТАН ЗА КУПУВАЊЕ  130м2-150м2 0 МКД
ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ СТАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ 0 МКД
Продажба на куќа на одлична локација во Новоселски Пат во близина на градинката и училиштето. Куќата е единечна, постара градба но во употреблиива состојба и располага со станбена површина од 72м² станбен простор и сутеренски простор од 61м² кој може да се користи и за живеење и лежи на парцела од 386м² како и ѕидана гаража со површина од 17м²
Куќата е со уредна документација - имотен лист за објектот и земјиштето и без хипотеки др. товари.

цена: 77 500 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на куќата може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

контакт тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
  Online
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 RENOVIRAN STAN 60m2 VO KARPOS 4 850 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7- БАРАКА ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ НОВА 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО МИЧУРИН 0 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВНА КУЌА ВО ХРОМ 0 ЕУР
Кон почеток