Објавени: фев. 18 2022 02:21

Plac so kuka vo Volkovo

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 18 02:21
Прегледи: 2465
Продавам плац 324 м2 и куќа 49 м2 во Волково во близина на аптеката ЕуроФарм .Втора куќа до главна улица во непосредна близина на автобуска станица, маркети, идеално место за живеење на семејство .Плацот и куќата се со имотен лист,канализација,вода,струја со можност за доградба.
Тел.за контакт 076 407 400 и 076 244 344
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации