Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 17 2022 05:41

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВОЛКОВО

Објавени: ноем. 17 05:41
Прегледи: 1458
Се продава куќа во Волково 88 м2 и гаража 33м2 , со двор 1000 м2 Тел. +389 75 309 060 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Потребен е работник

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации