Оглас од претпријатие Објавени: дек. 11 2023 06:00

Placevi od 300-400m2,so markici za gradba

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 11 06:00
Прегледи: 236
Se podavat nekolku placevi vo Ohrid na ul.15ti Korpus so golemina od 300 do 400m2,sekoj od niv so ucrtana markica za gradba 10 na 15 metri.
Visina Prizemje+Kat+potkrovje,so pristapen pat.struja,soda,kanalizacija..
Imnformacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации