Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 10:58

Plac vo Sopiste 2983m2

Објавени: апр. 17 10:58
Прегледи: 288
-Се продава плац во Сопиште место викано Ветрила од 2,983м2 во градежен реон,излегува на пат,со струја и вода во близина.
Цена 50 евра/м2
Шифра 24528
Za da ja vidite cela nasa ponuda odete na sledniot link www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации