Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2024 05:03

Placevi vo Markova Susica,Mirkovci,Petrovec,Sonje

Објавени: апр. 08 05:03
Прегледи: 98
Се продаваат плацеви во:
-Маркова Сушица 16,668м2 , x 10 е/м2
-Мирковци 4,523м2 , x 15 е/м2
-Петровец 1,842м2, x 15 е/м2
-Горно Соње 3,785м2, x 10 е/м2
Шифра 24528
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации