Оглас од претпријатие Објавени: апр. 12 2024 10:13

Plac na pat za Zhelino

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 12 10:13
Прегледи: 119
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Zhelino vo Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 2410m2
▪️ Shirina: 90m
▪️ Dolzina: 27m
▪️ Markica za gradba : DA (za 2 objekti)
▪️ Namena: Industriska i Stanbeno-Delovna
▪️ Kompletna dokumentacija za: voda, struja i kanalizacija.
_______________
Cena:
➧60€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации