Објавени: јун. 06 2017 09:14

Izdavam stan

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 06 09:14
Прегледи: 6
Izdavam stan vo centar sproti soboren hram Sv. Kliment Ohridski so povrsina od 90 metri kvadratni. Stanot e prazen i e celosno renoviran.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации