Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Izdavanje na | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Izdavanje na | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:28
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издава комплетно наместен стан од 90 м2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
28 ноем. 22:52
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
22 ноем. 11:29
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Вчера 22:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

KOMPLETNO UREDEN STAN VO TAFTALIDZE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 110
Онлајн
Вчера 20:57 Станови , Скопjе , Центар

Garsonjera kaj cveten pazar Kapistec

13 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 20:06 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo ul. Ruzveltova 83 m2

Број на соби: 3
Вчера 16:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

СЕ ИЗДАВА СТАН НА ВОДНО

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Вчера 16:28
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Опремен стан со предобар распоред во Центар

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 15:12 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 15:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

САВИЌ ИЗДАВА СТАН НА ВОДЊАНСКА

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн
Вчера 14:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 14:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan 126m2,3spalni,do klinicki centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 13:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava renoviran stan 55m2,pozadi Vero Jumbo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 13:54 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava nov dukjan strog Centar, Plostad

6 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Онлајн
Вчера 13:54 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava deloven prostor 130m2, Centar

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн
Вчера 13:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan 101m2,3spalni,K.voda

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 13:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во ХРОМ !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 13:31 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Дарма Дома издава нов 3_собен стан на Водно !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 12:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Apartman za kratok prestoj

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Trosoben stan so garazno mesto vo Centar

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 11:44 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava luksuzno opremen stan od 82m2 vo Centar

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:28
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издава комплетно наместен стан од 90 м2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
Вчера 11:27 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Trosoben stan od 90m2 Centar Leninova Holadska Amb.

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
Вчера 11:09 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Iznajmuvame stan 90m2 vo Gradski zid - Ramstor

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Онлајн
Вчера 11:00 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan za delovna namena od 112m2 Centar Debar Maalo

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 10:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

NOV STAN 112 M2 VO DEBAR MAALO

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 10:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov Dvosoben stan od 50m2 Centar Limak Diamond

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 10:31 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

DVOSOBEN STAN 62m2 DEBAR MAALO BROZ KAFE

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 09:15 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov nevseluvan stan 54m2 vo Panorama Residence Vodno

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 09:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov nevseluvan stan 45m2 so nov nekoristen mebel na Rampa

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Apartman za kratok prestoj HS4a

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Вчера 05:31
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Ce iznajmuva kukje vo centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 190
Вчера 04:50
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Опремен стан со предобар распоред во Центар

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 04:50
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во Diamond of Skopje, 102 m2

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 04:50
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Diamond of Skopje 106m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 04:46 Станови , Скопjе , Центар

Izdavam stan 141m2 blizu ploštad I stadion

800 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 04:46 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
28 ноем. 22:52
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
28 ноем. 22:43 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Centar od 56m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
28 ноем. 22:02 Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 ноем. 19:48 Станови , Скопjе , Центар

СЕ ИЗНАЈМУВА

Број на соби: 3,5
28 ноем. 17:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
28 ноем. 16:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

1 499 МКД / дневно

Број на соби: 1
28 ноем. 16:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Centar Kapistec 45m2 dvosoben opremen prizemje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 ноем. 15:54 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Moderno ureden stan vo Centar Bunjakovec

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
28 ноем. 15:53 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

MODERNO UREDEN STAN VO CENTAR KAPISHTEC

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
28 ноем. 15:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov dvosoben stan vo Centar, Bunjakovec

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 ноем. 15:51 Станови , Скопjе , Центар

IZDAVAM GARSONJERA KAJ KLINICKI CENTAR

Број на соби: 1
28 ноем. 15:01 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

MODEREN NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR, GRADSKI ZID

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Izdavanje na | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации