Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 фев. 15:14
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

STAN NA KEJ CENTAR

165 000 МКД

Број на соби: 3
25 јан. 14:22
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 16:45
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Gradski Zid do Sobranie

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 12:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj HS4a

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 10:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава модерен двособен стан во Центар

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 09:26
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno namesten stan

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 08:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 МКД

Број на соби: 4
Денес 08:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 23:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 20:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam trosoben stan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 18:45
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава реновиран стан во Буњаковец

117 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:45
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Gradski Zid do Sobranie

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 13:43
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

✅️✅️✅️ОДЛИЧЕН СТАН (49 м2) ВО ЦЕНТАР

89 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na Zebra-Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
Вчера 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Polunamesten Stan Vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 52m2 vo Debar Malo

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 35 м2 поволно

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Kapistec

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 09:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo kompleks Panorama Rezidence Vodno

Број на соби: 2
Вчера 09:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven stan kaj univerzalna 70m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 08:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen dvosoben stan vo centar do N.Makedonija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 00:34
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан во капиштец карши зебра

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 фев. 23:12
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov moderno ureden stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 22:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
23 фев. 19:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец, улица Козара

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
23 фев. 17:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan na Vodno

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 фев. 16:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava deloven prostor/stan vo GTC skopje

Број на соби: 3,5
23 фев. 16:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 фев. 16:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 фев. 15:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 фев. 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo -

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации