Објавени: септ. 08 2018 11:11

Namesten stan vo Centar

МКД

/ месечно
Објавени: септ. 08 11:11
Прегледи: 2
Наместен стан со вклучен приклучок за кабловска и оптички Интернет.
Во Центар (реон Буњаковец, позади Студентскиот дом Кузман) со двор.
Спална соба со француски лежај, посебна дневна и посебна кујна со трепезарија. Машина за перење.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
077817343

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации