Објавени: ноем. 26 2023 04:27

Опремен стан со предобар распоред во Центар

ЕУР

/ месечно
Објавени: ноем. 26 04:27
Прегледи: 36
Издавам целосно опремен 2 собен стан од 57м2 под државна болница со градско парно и со клима уред (помеѓу долниот влез на државна болница и Рамстор). Просторот е предобро искористен и располага со: голема дневна која по потреба може да се користи и како спална (со еден кревет и еден кауч на пуштање), голема спална со брачен кревет, комотна кујна со трпезарија која може исто да се користи и како дневна, балкон, шпајз и купатило. Станот е опремен со сите потребни апарати од бела техника, садови и сл. Станот иако е во строг центар, не е на главна улица, има тишина, зградата има и надворешна изолација, а и со соседните станови. Зградата располага со лифт и свој БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ што е реткост и привилегија во Центар, а со доплата може да се добие и подрум.
ЛОКАЦИЈА: на 1 минута од долниот влез на државна болница, на 1мин. до Средно Фискултурно, на 2-3мин. до Рамстор и на 5-6мин. од Улица Македонија.
Цена: 280 €
КОНТАКТ:
Оливера 070-267-721 и
Светле 071-219-370
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
36
071900160

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации