Објавени: јун. 05 2017 02:28

Se izdava namesten dvosoben stan vo Crnice

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 05 02:28
Прегледи: 2
Se izdava stan vo Crnice komplet namesten 63m2,sopstveno parno,klima,na vtori kat 077529738
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
077529738

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации