Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Izdavanje na | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Izdavanje na | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 ноем. 13:50
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva dvosoben stan vo Dracevo

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Вчера 22:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Extra stan-Adora Flatiron

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 16:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава трособен стан во Кисела Вода

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува комплетно наместен стан во Кисела Вода

Број на соби: 3
Вчера 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA stan pozadi TOBAKO TOMI -Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Центар !

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Дарма Дома издава нов стан во Хром !

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
29 фев. 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bukefal AS iznajmuva dva novi ubavi stana od 31m2 na Rampa

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 фев. 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZNAJMUVA stan vo kukja vo blizina na MVR-Crnice

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Онлајн
29 фев. 09:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
29 фев. 06:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

4 SOBEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KISELA VODA

128 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 фев. 12:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Атрактивен стан за издавање

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 фев. 20:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garsonjera

Број на соби: 1
26 фев. 12:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garsonjera na 500m od Diamond Mall (strog centar), se izdava

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
26 фев. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda (Rampa)

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 фев. 09:28
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува од 02.06 стан на Стара Рампа, близу до Центар

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
26 фев. 09:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 фев. 00:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavam stan vo Kisela Voda

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 фев. 21:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Изнајмувам празен стан на прв кат

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
24 фев. 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 фев. 12:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavanj namesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 фев. 08:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 фев. 22:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Наместен стан во Кисела Вода 70 m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
22 фев. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dvosoben stan vo Kisela Voda kaj Rasadnik

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 фев. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo Kisela Voda - Przino so garazno mesto

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 фев. 21:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan, rampa k.voda

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 фев. 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA namesten stan vo Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
20 фев. 10:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува стан во Адора Флатирон

Број на соби: 2
Површина: 50
16 фев. 18:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
16 фев. 17:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava kompletno namesten stan Kisela Voda Rasadnik

Број на соби: 1,5
16 фев. 16:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Изнајмувам 42 м2 наместен стан во Кисела вода

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 фев. 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 60
15 фев. 21:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

издавам наместен стан во Кисела Вода

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 фев. 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO K.VODA, PRZINO

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 фев. 10:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 фев. 14:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA stan vo blizina na sredno ekonomsko ucilistete

299 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
12 фев. 12:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan od 40m2 vo Kisela Voda

21 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
12 фев. 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава куќа во населба Илинден

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
08 фев. 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO PRZINO

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 фев. 10:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRAZEN STAN

Број на соби: 3
07 фев. 13:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garsonjera vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
06 фев. 22:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nova Moderna Garsonjera za par ili samec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
06 фев. 18:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се изнајмува куќа

10 500 МКД / месечно

Број на соби: 4
06 фев. 07:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva nov praze stan 46 m2 Kisela Voda Ceshma

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Izdavanje na | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации