Оглас од претпријатие Објавени: апр. 05 2019 03:04

SE IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN NA VODNO

ЕУР

/ месечно
Објавени: апр. 05 03:04
Прегледи: 8
НА ВОДНО СПРОТИ ДРЖАВНА БОЛНИЦА СЕ ИЗДАВА 36М2 НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН, НА 3/3ПК КАТ СО ЛИФТ, Ш.7337 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации