Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Izdavanje na | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Izdavanje na | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 16:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben novo opremen stan vo Kozle

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben namesten stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Kapistec Complex KTK

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

MODERNO OPREMEN STAN TAFTALIDZE

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben nov vo Debar Maalo Gradski Park

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Kapistec

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen Namesten Stan na Vodno premium lokacija

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Novo Lisice

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan na Vodno, so dvor od 40m2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben vo Strog Centar (Plostad)

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Centar, Klinika

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten kat od kuka na Vodno

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA LUXUZEN STAN VO TAFTALIDZE 1, КАЈ НОВА

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben stan vo Taftalidze 1, gimnazija Gorgi Dimitrov

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Karposh 2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 10:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan do City Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Cevahir Sky City

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben 56m2 kaj h.Kontinental-East Gate

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten dvosoben stan 60m2 vo Centar Kapistec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava trosoben stan vo Kozle

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

apartmani vo centar na Skopje

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 08:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan Centar sproti TC DIAMOND

325 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Издавам стан во Капиштец

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben stan vo Centar kaj Katolicka Crkva

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR RUZVELTOVA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 13:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen stan na Vodno so tri spalni sobi

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 12:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan od 72m2 vo Kozle karsi T.C. Olimpiko

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan vo Kapistec od 55m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzno namesten stan vo Centar so 3 spalni

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Moderno namesten stan vo Taftalidze 1, Diamond Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Izdavanje na | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации