Оглас од претпријатие Објавени: јан. 29 2018 02:11

SE IZDAVA STAN VO KARPOS KAJ SIMPO

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 29 02:11
Прегледи: 6
ВО КАРОШ КАЈ СИМПО СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН ОД 59М2, НА 2 КАТ, СО ПАРНО, РЕНОВИРАН И КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН,СЕ ИЗДАВА НА ВРАБОТЕНИ ИЛИ СЕМЕЈСТВО ЗА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ РОК. Ш. 7221 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации