Оглас од претпријатие Објавени: дек. 20 2021 03:30

Se baraat stanovi vo Kisela Voda od 40m2 do 80m2

Објавени: дек. 20 03:30
Прегледи: 20
НАШАТА АГЕНИЈА ИМА ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА ВО ДЕЛОТ НА ШАМПИОНЧЕ,ЧЕШМА И РАСАДНИК СО КВАДРАТУРИ ОД 40-80М2 СО ЛИФТ И ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ ГРАДБА ,СОЧУВАНИ ИЛИ РЕНОВИРАНИ ОД 2005-2021 ГОД. Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации