Оглас од претпријатие Објавени: мај 15 2023 01:21

Vseliv stan vo Gazi Baba 102m2

Објавени: мај 15 01:21
Прегледи: 10
СЕ ПРОДАВА ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ,ДВЕ БАЊИ ,ТЕРАСА/ЛОЃИЈА,СО ЛИФТ И ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ. .ИМА И ДВЕ ПАРКИНГ МЕСТА ПОД ЗГРАДА .

ШИФРА.2168
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации