Оглас од претпријатие Објавени: јан. 05 2023 10:45

Dva stana vo centar na Ohrid

ЕУР

Објавени: јан. 05 10:45
Прегледи: 15
Se prodavaat 2 stana vo centar na Ohrid,na 5 minuti od pazarot.Edniot e 59 m2 na 2-ri kat, drugiot isto trosoben 59 m2 na 7-mi kat, od koj terasa 3 m2.Stanovite se vselivi mesec septemri 2022 god.Informacii na tel. 072212290 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации