Оглас од претпријатие Објавени: мај 09 2023 05:56

Kamelija nov stan bul Turusticka na 3 kat

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 09 05:56
Прегледи: 30
Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,prodava nov stan vo Ohrid na bul.Turisticka so povrsina od 55m2(faza gradba) na 3 kat
Raspored:
Dnavna soba so kujna,
Spalna soba,
Kupaltilo,
Terasa..
Zgradata gi poseduva site standardi za termo energetska vrednost
Stanot e so zapadna orientacija
Poveke informacii na tel
076 295 002
078 264 866
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации