Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 01 2019 06:50

Kamelija Stan 49m2 centar Opstina 4kat POVOLNO

ЕУР

Објавени: ноем. 01 06:50
Прегледи: 26
Kamelija-Se prodava prekarsnen stan vo Ohrid vo centarot kaj zgradata na Opstinata,stanot e na 4kat(bez Lift)
Raspored:
Dnevna soba so trpezariski prostor i kujna,
Spalna soba,
Terasa,
Prekrasno opremeno kupatilo.
Pod :Parket
Pvc dograma,
blindor vlezna vrata
Vednas vseliv so imoten list.
Dopolnitelni informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации