Оглас од претпријатие Објавени: септ. 18 2023 06:50

Nov stan vo Lagadin so pogled na ezero 69m2 Kamelija

ЕУР

Објавени: септ. 18 06:50
Прегледи: 9
Se prodava prekrasen stan vo nas.Lagadin na prva linija so stranicen pogled na ezeroto.
Stanot e so prostrana dnevna soba,spalna soba,detska soba,kupatilo,prostrana terasa.
Vednas vseliv so imoten list..
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации