Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2018 07:39

Kamelija Stan 80m2 vo centar na Ohrid zad Skalesta

Објавени: јул. 24 07:39
Прегледи: 43
Se prodava stan vo centarot na Ohrid so golemina od 80m2.
Stanot se naoga zad Skalestata zgrada vo centarot na Ohrid,na ul.Bogomilska.
Poseduva detska soba,spalna,prostrana dnevna so terasa,kujna so trpezarija,toalet,gostinsko wc,podru,parking.
Jugo-istocna pozicija.
Vednas vseliv so imoten.
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации