Објавени: ноем. 19 2023 06:30

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

ЕУР

Објавени: ноем. 19 06:30
Прегледи: 114
Se prodava stan vo Ohrid kaj Biljanini izvori kruzen tek, 59 m2 na prv sprat. Dnevna so trpezarija i kujna, golem hodnik, dve spalni od koi ednata e pomoshna spalna, so prostrana terasa. Se prodava namesten.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
114
075245724

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации