Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
Вчера 11:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stanovi vo Centar kaj Univerzalna Sala

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 апр. 08:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Стан за продажба во Козле

Број на соби: 3
20 апр. 19:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Taftalidze do Vero Taftalidze

165 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нов стан со 2 спални кај поликлиника МВР

147 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан

46 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stanovi i Duqani

650 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 120
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Халкидики мезонет од 90 м2

168 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 90
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 21:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan - garsonjera

41 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар близу Универзална Сала

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

ПРОДАЖБА НА СТАН!!!!

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КАПИШТЕЦ

2 040 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 16:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Стан во Тафталиџе, се издава

330 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 15:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава гарсоњера (локал)

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава гарсоњера (локал)

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Hipodrom 53m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 46m2 so dvor vo Novo Lisice

92 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 15:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavame ubav stan, 3 spalni vo Centar.

Број на соби: 4
Површина: 90

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации