Оглас од претпријатие Објавени: дек. 04 2023 09:07

Sanrajs nov apartman 48m2 na 2 kat vo strog centar namesten

ЕУР

Објавени: дек. 04 09:07
Прегледи: 41
Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba NOV luksuzen apartman od 48m2 (43 m2 + 5 m2 terasa) na 2 kat so lift vo nova zgrada vo strogiot centar na Ohrid vo neposredna blizina na starata carsija i Ohridska Banka so severo-zapadna orientacija.
Stanot poseduva dnevna soba so kujna, spalna soba, ostava, kupatilo.
Laminaten pod, PVC dograma, sigurnosna vlezna vrata, nadvoresni roletni.....
Moderno ureden so kvaliteten mebel i elektricni uredi (kozna garnitura, klima inverter 5,5 kw...)
Zgradata e gradena spored site standardi za energetska efikasnost, odlicna kvalitetna gradba....
Vednas vseliv, so cist imoten list.
Se prodava komplet namesten so stvari i elektricni uredi.
Voopsto ne e koristen za redovno ziveenje.
Odlicna moznost.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации