Оглас од претпријатие Објавени: авг. 12 2017 11:33

SANRAJS Nov Stan 53m2 B Izvori 4kat jug prekrasen

Објавени: авг. 12 11:33
Прегледи: 16
Agencija za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba nov stan od 53 m2 (49 + 4 terasa) na 4-ti kat vo nova zgrada so lift vo nas.Biljanini Izvori (Bejbunar) so izrazito juzna orientacija.
Kvalitetna gradba so zapazeni standardi za energetska efikasnost, vo neposredna blizina na gusta borova suma.
Stanot poseduva prostrana dnevna soba so trpezarija i kujna, spalna soba so izlez na terasa, ,kupatilo.
Karakteristiki: blindor vrata, laminaten pod 11mm, pvc dograma, kvalitetna sanitarija, vnatresni vrati...
Vednas vselliv so cist imoten list.
Prekrasna moznost!
Za site potrebni informacii na tel:
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации