Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2016 02:10

SANRAJS Stan 53m2 vo centar pozadi Skalesta

ЕУР

Објавени: јун. 20 02:10
Прегледи: 9
Sanrajs nudi na prodazba stan od 53 m2 (+ 13 m2 terasa) vo strog centar vo blizina na skalestata zgrada na ul. Bogomilska.
Stanot e na prizemje i e so jugo-zapadna orientacija.
Momentalno e podelen kako dva zasebni apartmani so dve kupatila, no moze da se koristi i kako edna celina.
Podovite se plocka so parket vo edna spalna soba, pvc dograma...
Se prodava namesten i e vednas vselliv so cist imoten list.
Cenata moze da bide predmet na razgovor.
Za site potrebni informacii na tel:
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации