Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2024 09:01

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

ЕУР

Објавени: фев. 22 09:01
Прегледи: 488
Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba na preubav trosoben stan od 66 m2 (53m2 +2m2 terasa +11m2 podrum) na 3 kat vo ponova zgrada na ul.Sirma Vojvoda na prekrasna mirna lokacija so jugoistocna orientacija.
Mini zgrada so mal broj na stanovi i obezbeden parking.
Raspored:
- dnevna soba so trpezarija i kujna i izlez na terasa na istok, spalna soba na istok, detska soba na jug, hodnik, kupatilo.
Karakteristiki:
- laminaten pod, PVC stolarija, plocka vo hodnik, kujna kompletno opremena, klima ured, nadvoresni roletni.
Se prodava komplet so stvari i elektricni uredi osven licni stvari.
Obezbeden parking.
Vednas vselliv so cist imoten list.
Pogoden za semeen zivot no i za povremen prestoj.
Odlicna moznost.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации