Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
Вчера 00:27
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан во капиштец карши зебра

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 00:19
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

PREKRASEN STAN VO CENTAROT NA BOGDANCI

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 фев. 20:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во City Tower

2 150 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo gradski zid vo centar 147 m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava top stan Kapistec so tri spalni

500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sanik C blok stan vo gradba

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ТРОСОБЕН СТАН СО ДВОР

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan 100m² vo Gjorce Petrov.

96 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Денес 10:00
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава или издава луксузен стан од150м2 во строг центар

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 09:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo blizina na Min. za Ekonomija-Kapisteci

113 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 09:41 Станови  ·  Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 09:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Lux cetvorosoben stan vo centar Debar Maalo

1 950 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 09:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Porta Kozle do Replek

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan so 2 spalni sobi na bul.Asnom Novo Lisice

113 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 09:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicna ponuda!!!

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA

2 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen stan 46 m2 do h.Belvedere nas.Sv.Stefan

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

84 700 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 08:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan gradski zid kaj Olimpiski bazen

170 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Онлајн
Денес 08:51 Станови  ·  Струга

Se Prodava Hitno

23 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 08:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ОК107. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

49 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
Денес 08:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Илинден

Iznajmuvam luksuzno opremen stan

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ОК114. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

49 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
Денес 08:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ОК115. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 08:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ОК116. Se prodavaat stanovi vo gradba, N. Zelezara

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации