Оглас од претпријатие Објавени: мај 07 2021 02:36

SANRAJS Stan vo strog centar 83m2 so dve spalni - odlicen

Објавени: мај 07 02:36
Прегледи: 26
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba ponov stan od 83m2 (74 m2 + 9 m2 terasi) na 3 kat vo ponova zgrada vo strogiot centaro na Ohrid vo neposredna blizina na pazarot i Ohridska Banka.
Raspored:
- dnevna soba so kujna i trpezarija i izlez na terasa
- spalna i detska soba, sekoja so izlez na terasa,
- hodnik,
- dve kupatila.
Karakteristiki:
- parketen pod
- sigurnosna vlezna vrata
- slovenska stolarija
Obezbeden parking.
Se prodava prazen, no po dogovor mize i so stvari.
Zgradata e odlicna gradba i ima mal broj na stanovi.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации