Објавени: јул. 23 2017 06:54

Stan vo Cair

ЕУР

Објавени: јул. 23 06:54
Прегледи: 8
Продавам двособен стан во Чаир,56 m2,кујна,дневна,спална,купатило и една тераса.Станот е на први спрат и јужна страна.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
077735047

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации