Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 05:15

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

ЕУР

Објавени: апр. 17 05:15
Прегледи: 710
SAMO VO VIZIJA DOM.!!!
UNIKATNA PONUDA !!!
USTE EDEN STAN !!!
AGENCIJA VIZIJA DOM EKSKLUZIVNO PRODAVA STAN VO ZAVRSNA FAZA NA GRADBA PREUBAV DVOSOBEN STAN SO ODELNA SPALNA SO POVRSINA OD 49 m2 , PLUS DVORNO MESTO 16 m2 VO CENTAR POGODEN ZA ZIVEENJE I DELOVEN PROSTOR
CENA 1750e ZA STAN PLUS 600e ZA DVORNO MESTO.
KONTAKT SNEZANA
078 / 616 939
VAS LICEN AGENT
Опис на линк

VIZIJA DOM

VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM
NASA VIZIJA  VAS DOM
AGENCIJA VIZIJA DOM
PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Посети ја страната на нашата продавница

Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Прикажи на мапата

078/616-939

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM
NASA VIZIJA  VAS DOM
AGENCIJA VIZIJA DOM
PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 078/616-939

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации