Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 апр. 09:41
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 80m2 kaj Gradska Bolnica

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan do Broz Kafe

Број на соби: 3,5

Денес 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ubav trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Dr. Anchevski

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan do Broz Kafe

Број на соби: 3,5
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 69m2 vo Centar

Број на соби: 2,5
Денес 12:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO Ce prodava namesten stan vo centar

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 12:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 18:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Stanovi vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 15:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Kapistec

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 74m2 vo Taftalidze na Prashka

1 800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 14:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Debar Maalo

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

PRODAVAM STAN 46M2 SO GARAZA KAJ KATOLICKA CRKVA

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан на Водно

550 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan na Vodno

2 300 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 74m2 pozadi Univerzalna Sala

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 80m2 vo Centar

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Park Residence

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

1 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 12:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan so tri spalni

2 100 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец

102 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 12:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA VODNO, POD PANORAMA RESIDENCE

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR

108 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PROFAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR DO KATOLICKA CRKVA

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben namesten stan vo Kapistec

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 10:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan so galerija vo Centar

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan vo Centar kaj Broz Kafe

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan 49m2 vo Centar

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan vo Centar kaj Josip Broz Tito

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben namesten stan vo Centar

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov trosoben stan vo Centar - Madzir Maalo

124 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 52m2,Univerzalna,2spalni

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:33
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov trosoben stan so garaza vo Kapistec

180 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации