Објавени: фев. 22 2024 10:00

Luksuzen stan od 150m2 vo strog Centar

Објавени: фев. 22 10:00
Прегледи: 81
Станот е целосно реновиран, комплетно опремен и веднаш вселив.
Станот е на 7ми кат и има 3 спални соби, 2 тераси, 2 тоалети, кујна, трпезарија и пространа дневна соба.
Станот има сопствено парно и 3 нови клими.
Локација:
Васил главинов 14. зграда Tифани
Цена: po dogovor
Moze da se kupi namesten ili prazen po zelba na kupuvacot.
150м2
Контакт: 070212072

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
81
070225733

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации