Објавени: фев. 28 2024 10:26

Се продава стан во Центар

Објавени: фев. 28 10:26
Прегледи: 80
Се продава стан од 98м2 и подземна засебна гаража од 16м2 во Центар на одлична локација. Станот е комфорен, светол, на 2ри кат со ориентација на север, исток и југ, има претсобје, ходник, кујна, трпезарија, дневна соба, 2 спални, 2 бањи и 3 балкони, приклучен на централно градско греење. Во непосредна близина се наоѓаат сите содржини кои се потребни за организација на семеен живот: градинка, основно и средно училиште, маркети, аптеки, пазар...
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
80
070272688

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации