Оглас од претпријатие Објавени: мај 10 2023 01:37

Nov stan vo gazi Baba so edna spalna 49m2

Објавени: мај 10 01:37
Прегледи: 14
Е ПРОДАВА НОВ ВСЕЛИВ СТАН ВО ГАЗИ БАБА, СО ЕДНА СПАЛНА СОБА ,БАЊА ,ТЕРАСА/ЛОЃИЈА,ЛИФТ И ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА СО ФЕНКОЈЛЕРИ.

ШИФРА.2166
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации