Оглас од претпријатие Објавени: авг. 29 2022 11:46

Nov stan vo Taftalidze 1 od 120m2

Објавени: авг. 29 11:46
Прегледи: 8
се продава нов вселив стан во тафталиџе 1 со квадратура од 120м2,на 9 кат со два лифта и централно греење.станот има три спални соби,2 бањи,дневна со кујна и трпезарија и 2 тераси/лоѓии.

шифра2138
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации