Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 10:25

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ХРОМ

ЕУР

Објавени: апр. 17 10:25
Прегледи: 275
СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ХРОМ СО ЕДНА И СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ ,ДНЕВНА СО КУЈНА,БАЊА,УТИЛИТИ,ТЕРАСА/ЛОЃИЈА СО КВАДРАТУРА ОД 49,66 И 68М2,СО ЛИФТ И ГРЕЕЊЕ СО ИНВЕРТЕР КЛИМА.
ШИФРА.2193
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации