Оглас од претпријатие Објавени: мар. 16 2024 04:28

Kuka vo Vlae od 193m2

Објавени: мар. 16 04:28
Прегледи: 157
се продава куќа во влае градба 2005 год.во близина на кам маркет,со внатрешна површина од 182м2,11м2 тераса /балкон,10м2 подрум и 61м2 двор.
куќата се состои од приземје и кат,при што над дневната на катот има галериски дел со прекрасен простор , поглед и мало вц.
на 1 кат има дневна со кујна,гостинско вц,со предпростор за две спални и бања
и заедничка тераса од двете спални соби.
приземниот дел се состои од дневна со кујна,две спални соби и бања,од дневната се излегува мал двор .
приземјето и катот се поврзани со заеднички скали ,но може да функционираат и како два посебни станбени единици,со уште едно дворно место напред на главниот влез.се што е вградено (плакари и кујни)останува и е вклучено во купопродажната цена.

шифра.2122
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации