Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 10:22

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ -45М2

ЕУР

Објавени: апр. 17 10:22
Прегледи: 364
СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СО КВАДРАТУРА ОД 45М2 НА 2 КАТ /5 КАТА ,БЕЗ ЛИФТ.
СТАНОТ ИМА ДНЕВНА СОБА ,СПАЛНА ,КУЈНА ,БАЊА,ТЕРАСА И ПОДРУМ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2198
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации